Kontakta oss

Kontakta någon av våra medarbetare.

Vi ser fram emot att få hjälpa dig med robotbaserade produktionslösningar.

Fredrik Boberg

Managing Director

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46709771973

fredrik.boberg@granitor.se

Sara Nielsen

Finance

Datavägen 6A, 436 32 Askim

sara.nielsen@granitor.se

Thomas Lilja

Operations Manager

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46709771965

thomas.lilja@granitor.se

Peter Bogren

Sales Manager

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46709771967

peter.bogren@granitor.se

Anders Ynner

Project manager

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46709771969

anders.ynner@granitor.se

Andreas Kjellsson

Sales & project manager

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46709771964

andreas.kjellsson@granitor.se

Hans de Mello

Project manager

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46733713219

hans.de.mello@granitor.se

Markus Klasson

Project manager

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46709771758

markus.klasson@granitor.se

Roger Jeppsson

Project manager

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46709771963

roger.jeppsson@granitor.se

Daniel Hanson

Design lead

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46709771347

daniel.hanson@granitor.se

Jon Berggren

Project manager

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46709771226

jon.berggren@granitor.se

Robert Brännare

Project manager & design lead controls

Datavägen 6A, 436 32 Askim

robert.brannare@granitor.se

Johan Blidstedt

Teamleader Process

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46709771970

johan.blidstedt@granitor.se

Erika Gren

Process engineer

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46709771982

erika.gren@granitor.se

Rickard Eliasson

Process engineer

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46709771968

rickard.eliasson@granitor.se

Erik Hartwig

Process engineer

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46705978699

erik.hartwig@granitor.se

Patrick Froissart

Process engineer

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46709771937

patrick.froissart@granitor.se

Magnus Lindblad

Design lead

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46709771348

magnus.lindblad@granitor.se

Christoffer Sahlin

IT

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46709771972

christoffer.sahlin@granitor.se

Yogesha Shivappa

Process engineer

Datavägen 6A, 436 32 Askim

+46709771340

yogesha.shivappa@granitor.se